Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Opinie

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji- dzielnica Rascanya, dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania wyśmienicie, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem.

Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Bartłomiej Malec

Osoba prywatna

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji – dzielnicy Tres Forques z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny.

Jest to firma godna zaufania.

Zakup mieszkania z wyprzedaży bankowej wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego zaufaliśmy firmie Frontal Solutions S.L., która pomogła nam w wyborze i pośredniczyła w zakupie mieszkania. Mieszkanie położone w Walencji wymaga generalnego remontu, aby móc w przyszłości być przeznaczonym pod wynajem całoroczny i zapewnić wynajmującym wysoki standard i odpowiednie warunki. Zleciliśmy firmie Frontal Solutions S.L. wykonanie remontu generalnego, który za niedługo ma się rozpocząć.

Polecamy firmę Frontal Solutions S.L.

Dzięki firmie Frontal Solution S.L. nasza firma nabyła drogą licytacji na wyprzedaży bankowej mieszkanie w miejscowości Torrente. Mieszkanie wymagało generalnego remontu i dostosowania pod potrzeby biura. Firma Frontal Solutions S.L. przekształciła mieszkanie w biuro z pokojem gościnnym kompleksowo i terminowo. Teraz mieszkanie nadaje się do wynajmu całorocznego.

Z pewnością nasza firma będzie polecać usługi firmy Frontal Solutions S.L. znajomym i innym firmom.

Kamil Waldemar

Działalność gospodarcza

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony. Firma Frontal Solutions S.L. pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań.

Polecam !!

Jakub Czarnecki

Osoba prywatna

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

8 + 7 =

 
Frontal Solutions S.L.