Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Mieszkania Hiszpania nad morzem

Mieszkania Hiszpania

Czy mieszkanie w Hiszpanii to dobry pomysł?

Mieszkania Hiszpania nad morzem to spełnienie wszystkich marzeń o miejscu, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę. Hiszpania to kraj z klimatem śródziemnomorskim zapewniającym promienną pogodę i ciepło, które wpływa pozytywnie na samopoczucie. Stąd wiele osób decyduje się na zakup mieszkania, domu lub apartamentu właśnie tam. Jest to świetny pomysł na inwestycję w swoje cztery kąty, jak również w swoje dobre samopoczucie.

Pytasz i szukasz: mieszkania Hiszpania nad morzem, uzyskujesz dużo odpowiedzi od biur nieruchomości, a każda z nich jest bardzo interesująca i przyciągająca. Piękne pomieszczenia, odpowiednia powierzchnia, korzystna cena, cudowna dzielnica- to jest to co sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy, a w głowie rodzi się pomysł na szczęśliwą i spokojną przyszłość w innym kraju. Jeśli nadal się zastanawiasz to rozważ wszystkie za i przeciw myśląc jednocześnie o pozytywach związanych z samą Hiszpanią.

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Kupiliśmy mieszkanie w Walencji – dzielnica Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą, która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

13 + 4 =

 
Frontal Solutions S.L.