Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Luksusowe nieruchomości Hiszpania

Mieszkania Hiszpania

Jak nabyć ekskluzywną hiszpańską nieruchomość w niskiej cenie?

Morze Śródziemne to cudowne krajobrazy i wspaniały klimat. Osoby, które zdążyły zaoszczędzić pieniądze, seniorzy lub zamożni obcokrajowcy chętnie podejmują decyzję o nabyciu willi, mieszkań lub lokali. Luksusowe nieruchomości Hiszpania to idealny kąsek dla takich osób. Olbrzymie powierzchnie, zachwycające oko działki, a do tego cudowna dzielnica i ciepłe promienie słońca sprawiają, że chce się żyć i cieszyć się życiem w tym miejscu.

Wiele biur nieruchomości posiada w swoich ofertach różne propozycje ekskluzywnych obiektów, domów, mieszkań lub lokali. Wystarczy skontaktować się z takim biurem lub wejść na ich stronę, aby wybrać coś dla siebie. Jednak najlepszy jest bezpośredni kontakt z agentem, który pomoże w wyborze i fachowo doradzi jak nabyć luksusowe nieruchomości Hiszpanii w najkorzystniejszych cenach- to on będzie znał ich stan, wyposażenie i całą historię.

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Kupiliśmy mieszkanie w Walencji – dzielnica Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą, która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

12 + 4 =

 
Frontal Solutions S.L.