Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Dom Hiszpania nad morzem

Mieszkania Hiszpania

Jak znaleźć dom w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym?

Marzeniem wielu ludzi jest posiadanie własnego domu, a jeśli jest to dom położony w pięknym słonecznym kraju to jest to już szczyt marzeń.

Szukając nieruchomości często korzystamy z internetu, dzięki czemu wyskakują różne oferty, spośród których możemy wybierać najciekawsze nieruchomości. Jeśli myślimy o zakupie nieruchomości znajdującej się nad wybrzeżami Morza Śródziemnego to żeby uzyskać więcej wyników i ofert dobrze jest wpisać w wyszukiwarkę hasło: dom Hiszpania nad morzem, a wtedy szybko i sprawnie pojawią się nam oferty domów w tym pięknym kraju, jakim jest Hiszpania.

Słysząc te 4 wyrazy „dom Hiszpania nad morzem” ogarnia nas szczęście, które kojarzy się z cudownymi widokami, piękną słoneczną pogodą i niepowtarzalnym klimatem. Warto więc zainwestować w taką nieruchomość.

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Kupiliśmy mieszkanie w Walencji – dzielnica Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą, która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

1 + 14 =

 
Frontal Solutions S.L.